RELAXMIND

Health & physical movement for companies

O RELAXMIND

Seminář relaxačních technik pro zvládání stresu

Naučte své zaměstnance relaxovat a pracovat s negativními emocemi. Zlepšete jejich zvládání stresových situací a zmírněte pocity napětí a úzkosti.
Správné používání relaxačních technik zvýší koncentraci, výkonnost i psychickou odolnost a působí jako prevence vzniku zdravotních problémů souvisejících s pracovním vytížením.

Proč RELAXMIND?

Na seminářích vysvětlíme důvody vzniku pocitů úzkosti a s tím souvisejí únavu, bolest hlavy či nespavost. Naučíme vaše zaměstnance včas rozpoznat nadměrný stres a vysvětlíme jim, jak lépe zvládat náročné pracovní tempo.

Ukážeme jim různé relaxační techniky, vybereme ty nejvhodnější právě pro ně a společně si je vyzkoušíme. Pomůžeme tak vašim kolegům předcházet syndromu vyhoření a dalším problémům spojených s nadměrným stresem.

Jak RELAXMIND probíhá?

Uspořádáme pro vás přednášku relaxačních technik a pokud budete chtít, doplníme ji také o praktické workshopy.

Přednáška relaxačních technik

V rámci přednášky se vaši zaměstnanci dozvědí, jak včas rozpoznat nadměrný negativní stres a jaké jsou jeho dopady. Vysvětlíme jim účinná řešení pro zvládání náročného pracovního tempa a ukážeme jim techniky pro rychlou úlevu v okamžicích napětí i únavy.

Přednáška a workshop

Aby si základy relaxačních technik zaměstnanci také ozkoušeli, doplníme hodinovou přednášku o praktické workshopy. Maximální kapacita workshopu je 15 osob.

Máte zájem o RELAXMIND?

Kontaktujte nás!