Kontaktujte nás

Health & physical movement for companies

Kontaktujte nás

Máte dotazy či zájem o schůzku? Tak nás kontaktujte!

Katarína Železná
Cofounder & CEO

Tel:

+420 732 317 900
E-mail:
zelezna@fitgee.cz

Jak vzniklo Fitgee?

Příběh zakladatelky
Kataríny Železné

Na atletickém stadionu jsem se skoro narodila. Když moje mamka začala mít porodní bolesti, zeptal se jí taťka, jestli stihne dotrénovat. Stihl, a tak jsem nakonec poprvé otevřela oči jako normální dítě v porodnici. Na atleťácích po celém světě jsem ale vyrostla. Zatímco se taťka připravoval na oštěpařské závody, já opodál vedle něj běhala, poskakovala, házela a užívala si pohybu.

Zastavila jsem se až v práci, teda spíš se posadila a na pohyb na chvíli zapomněla. Za počítačem jsem jako perfekcionistka začala trávit i čtrnáct hodin denně, a tak přišly problémy se zády. Dohromady mě dal až fyzioterapeut. Na posledním setkání mi řekl: „Hýbej se a budeš v pohodě.“  Byla to jedna věta, ale od té doby ve mně zůstala. Začala jsem své tělo vnímat jako nikdy předtím. A hledala způsoby, jak dostat pohyb do běžného pracovního dne, abych kompenzovala čas strávený sedavým zaměstnáním. Zjistila jsem totiž, že to není jen o té jedné hodině, kterou sportuji. Ale i o tom, co dělám zbylých 23 hodin.

Nadchla jsem se pro to tak moc, že jsem nakonec dva dny před svými 29. narozeninami založila s mojí kolegyní Petrou tenhle startup. Jeho cílem je naučit lidi ve firmách, jak na sedavé zaměstnání bez bolesti a pracovních neschopenek.

Zajímává vás celý příběh? Tak si ho přečtěte na Forbes.cz

Kontaktní údaje

Tel: 732 317 900
E-mail: fitgee@fitgee.cz
Adresa: Karlovarská 191/11
Praha 6, 163 00

IČO: 07990103
Číslo účtu: 2101607097/2010

Společnost Fitgee s.r.o. je vedená u Městského soudu v Praze a není plátcem DPH.
.