Dny zdraví a konference

Health & physical movement for companies

FIT KAMPANĚ
Pohybové firemní kampaně pro zdravější zaměstnance

Připravíme pro vás zábavné firemní pohybové kampaně a pomůžeme vašim zaměstnancům vytvořit si zdravější návyky. Těšit se můžete například na edukativní plakáty a videa s tipy na protahovačky či pohybové výzvy do kanceláře i na homeoffice. Můžete je umístit do prostředí vaší firmy, nahrát je do interního systému či je třeba rozesílat emailem. Díky pohybovým kampaním budou zaměstnanci na své zdraví více myslet a také se o něj lépe starat.

Naše služby

FITBREAK KONFERENCE
Protahovačka na pódiu pro aktivní posluchače

 Uvolněte účastníky konference jednoduchým cvičením před přednáškou a zlepšete jejich náladu, soustředěnost i produktivitu. Tahle krátká protahovačka rozpohybuje během pěti minut vaše publikum a připraví ho na další porci přednášek.

FITBREAK běžně trvá patnáct minut a probíhá ve firemních kancelářích a zasedačkách. Na konferencích se ale  přesouvá na hlavní stage.

Naše služby

FIT KONFERENCE
Doprovodný program na konferenci

Přichystáme doprovodný program na vaši konferenci. Účastníky potěšíme například oblíbenou fyzioporadnou. Připravíme je na další porci přednášek díky krátkým a aktivizujícím protahovačkám na pódiu. A o přestávkách je uvolnímemasážemi či krátkými relaxacemi. Pro příznivce jógy připravíme lekci, kterou zvládnou v sukni i košili.

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás