FIT OFFICE

Health & physical movement for companies

O FIT OFFICE

Seminář pro den za počítačem bez bolesti

Víte, že v průměru prosedíme až jedenáct hodin denně? Sedíme po cestě do práce i v práci, na obědě a večeři i při drinku s kamarády. Na semináři FIT OFFICE vám prozradíme, jak to změnit a v kanceláři se více hýbat!

Ukážeme vám různé typy aktivních sedů a poradíme vám, jak si upravit pracovní místo. Během praktických workshopů vás naučíme, jak se při bolestech zad či krční páteře protahovat a uvolnit přetíženým svalům.

Proč?

Na seminářích vysvětlíme důvody vzniku bolestí zad, hlavy a přicházející únavy.  Výběrem vhodných cviků a úpravou pracovního místa pomůžeme zaměstnancům těmto projevům předcházet či je mírnit

Jak to probíhá?

Uspořádáme pro vás praktickou přednášku a doplníme ji o workshop s těmi nejdůležitějšími protahovačkami pro každý den v kanceláři.

Praktická přednáška

Proč se při sezení tak často hrbíme? A jak to začít jednoduše měnit? Prozradíme to vašim zaměstnancům během přednášky. Dozví se na ní především praktické tipy, jak na den za počítačem bez bolesti.

Přednáška a workshop

Přednášku doplníle o praktické workshopy. Zaměstnanci se na nich naučí, jak se při práci za počítačem protahovat. A pochopí, že popostarat se o své tělo zvládnou i při vaření kávy či psaní emailu.

Máte zájem o FIT OFFICE?

Kontaktujte nás!