Semináře, webináře a workshopy

Health & physical movement for companies

FIT HOMEOFFICE
Webinář pro pohodlnější práci z domova

Naučte své zaměstnance, jak na zdravější, produktivnější a pohodlnější homeoffice.
Během webináře jim ukážeme, jak si upravit domácí prostředí, aby jejich pohybový aparát při homeofficu příliš netrpěl. A vysvětlíme jim základní pravidla, která by měli při práci na notebooku od jídelního stolu či třeba z pohovky dodržovat.

Kontaktujte násNaše tipy

FIT OFFICE
Seminář pro den za počítačem bez bolesti

Víte, že v průměru prosedíme až jedenáct hodin denně? Sedíme po cestě do práce i v práci, na obědě a večeři i při drinku s kamarády. Tenhle seminář vám prozradí, jak to změnit a v kanceláři se více hýbat.

Naše fyzioterapeutka vám ukáže různé typy sedů. Poradí vám, jak uzpůsobit pro kolegy kancelář či si upravit své pracovní místo. A naučí vás také, jak se při bolestech zad či krční páteře protahovat a uvolnit přetíženým svalům.

RELAXMIND
Seminář relaxačních technik pro zvládání stresu

Představte si, že vám zůstane stejný počet pracovních úkolů a stejné množství času na ně. Tentokrát je ale budete zvládat rychleji, kreativněji a bez zbytečného stresu. Jak se vám to podaří?

Pokud se naučíte do pracovního týdne zařadit jednoduché relaxační a antistresové techniky. Na tomto semináři vám vysvětlíme, proč mají relaxace pozitivní vliv na náš mozek i tělo. A zkusíme si základní techniky v praxi.

O RELAXMIND

POHYBEM K PRODUKTIVITĚ
Seminář pro zlepšení efektivity a produktivity

Sportovec používá své tělo ke sportovnímu výkonu. Zaměstnanec v kanceláři k práci. Ten první před výkonem své tělo aktivizuje – zahřeje a protáhne. Ten druhý většinou usedne rovnou za pracovní počítač. Je to tak správně?

Nezlepšila by se nám díky několika jednoduchým aktivizačním, pohybovým a dechovým cvičením přes den soustředěnost, produktivita i výkonnost? A nepracoval by náš mozek lépe? Povíme a vyzkoušíme si to na našem webináři/semináři.
*Tento seminář právě připravujeme.

Kontaktujte nás

FIT AKADEMIE
Série workshopů pro tělo bez bolesti

Trénovat své tělo nemusíte například jen v posilovně, při běhu či týmové hře. Zvládnete to i při pracovní pauze, psaní e-mailu šéfovi nebo třeba v tramvaji po cestě do kanceláře.

Akademie zdravého pohybu vás naučí, jak vnímat a správně ovládat své tělo. Pomůže vám snížit negativní dopady sedavého zaměstnání a ulevit od bolesti. Program je rozdělen do 6 tematických okruhů. A workshopy probíhají dle potřeby offline i online.

O FIT DAY AKADEMII

DNY ZDRAVÍ
Worskhopy a
pohybové aktivity pro zdravou kancelář

Připravíme pro vás na míru oblíbené (online) Dny zdraví, či upravíme některou z našich služeb tak, aby se tematicky hodila do vašeho programu.

Máte zájem o náš seminář či webinář?

Kontaktujte nás